Kargo ve İadeler

Web sitemiz aracılığıyla verilen siparişler, yurtiçi Kargo tarafından Türkiye’deki Tüm illere gönderilir.

Bu dönemde tatil olmazsa, siparişler genellikle 24 saat içinde gönderilir. Her durumda, onlinekilokontrol.com firmamızın dışındaki Kargo firmasının sebep olduğu gecikmelerden sorumlu değildir.

Herbalife’ın genel politikalarına uygun olarak, Site üzerinden satın alınan ürünler alındıktan sonraki 30 takvim günü içinde iade edilebilir. Bir ürünün iade edilmesi için orijinal ambalajını ve kapağının saklanması gerekir. Kapağı ve orjinal ambalajı saklanmayan ürünler iade edilmeyecektir.

Sorunlu veya hasar görmüş bir ürün sevk edilmişse, iade edilmesi ile ilgili kargo masraflarından onlinekilokontrol.com sorumlu olacaktır. Satın aldığınız ürünü diğer sebeplerden dolayı iade etmeye karar verirseniz veya gönderilen ürünlerde herhangi bir hata meydana gelmemiş ise, kargo masrafları alıcıya aittir.

HERBALIFE NEDİR?

Herbalife, Amerikan menşeili tescilli bir markadır. Herbalife, 1980 yılında besin takviyesi ürünleri ile yüksek kalite standartlarına sahip bir marka olarak doğdu. O zamandan beri, marka istikrarlı ve aşamalı olarak büyüdü ve dünyada besin takviyeleri satan ve dağıtan ilk firma olan pazarda lider bir referans haline geldi.

ÜRÜNLERİNİZ GÜVENLİ Mİ?

Tüm Herbalife ürünleri, ürünlerin imalatında ve üretiminde kullanılan bileşenlerin en yüksek kalitede olmasını ve yasal standartlara uygun olmasını sağlamak için bağımsız laboratuvarlarda değerlendirilmektedir.

HANGİ ÜRÜNERİ VARDIR?

Ünlü Formul 1 Shakeler, Protein Barlar, Formul 1 Barlar, Herbalife Çay gibi  geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. ve daha birçok ürün burada keşfedilebilirsiniz.

Ayrıca, yaklaşık bir ay boyunca diyet yapmak için önerilen tüm ürünleri içeren Sağlıklı Kahvaltı gibi bazı kemer sıkma paketlerine sahibiz.

NEDEN UCUZ FİYATLARA SAHİPSİNİZ?

Maliyetleri düşürmemize ve sonuçta müşteriye iletilen maliyetleri azaltmamıza olanak tanıyan hiçbir tesisimiz veya büyük bir işgücümüz yok. onlinekilokontrol.com’da teknolojiye ve zamanın gelişimine inanıyoruz, bu yüzden işlerimizin çoğu web sitesi üzerinden yapılıyor.

HERBALIFE ÜRÜNLERİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Öncelikle, bir Herbalife ürününü alma veya kullanma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

FORMÜL 1 SHAKE NASIL İÇİLİR

Formul 1 Shake, kahvaltı ve akşam yemeği için günde iki kez içilmelidir. Kilonuzu göz önünde tutmayı tercih ediyorsanız veya fazla kilo vermeyi, sadece kahvaltı için Formula 1 Shake’ı kullanabilirsiniz. Formul 1 shake su, yağsız süt veya kısmen yağsız süt ile içebilirsiniz. Kalori alımının su ya da kısmen yağsız sütü baz olarak kullanma arasında değişiklik gösterdiğine dikkat edin. Kahvaltıda yarım süt, akşam yemeğinde su kullanmak iyi bir fikirdir. 250 ml, bir karıştırıcı  veya bir bardak içine 2 yemek kaşığı katın.
Şiddetle sallayın ve … lezzetli shake in tadını çıkarın!

Mümkün olduğunda, tokluğumuza iyi bir katkı sağladığı ve çok düşük kalorili olduğu için bir parça meyve ile karıştırın. Bize sadece ihtiyacımız olan tüm besinleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla enerji ve canlılık verir.

SİPARİŞİM NASIL GÖNDERİLECEK?

Tüm siparişler, Yurtiçi Kargo ile tüm Türkiye’ye ücretsiz gönderilir.

SİPARİŞİMİN TESLİM SÜRESİ NEDİR?

Öğleden önce verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde işleme alınacak ve gönderilecektir. Yurtiçi Kargo tüm Türkiye’ye ortalama 2-3 gün içerisinde teslimi sağlamakta.