Müşteri Yorumları

Merhabalar benim kilo problemim yoktu ama yorgun ve halsizdim. Murat beylerin Beslenme Kulübü’ne gittim. Benim için bir program yaptılar. 2 aydir kullanıyorum. 4 kg aldim ve yorgunluğum ve halsizligim tarih oldu

Lütfiye Kaya

Merhabalar benim boyum 164. beslenme kulübüne gittim. Beslenmemi düzenlediler. 1 ay sonunda kontrole gittiğimde 4 kg verdim. Teşekür ediyorum

Elif Köknar

Ben Bursa’dan internetten ulaştım, çok ilgilendiler çıkardıkları programla 2 ayda 7 kg verdim. Teşekkür ediyorum. Dogru adres, dogru yaşam koçu

Özge Hanım

Merhabalar ben büyükcekmeceden Kader. instagramdan yazdım bu kadar ilgili olacaklarını düşünmemiştim işinizde çok iyisiniz başarılar diliyorum. Yardımlarınız sayesinde 4 ayda 12kg asağı kontrol ettim teşekkür ediyorum.

Kader Can

Merhabalar Kartaldan Aydın Keleş. Sizi dinledikten sonra inanılmaz bilgilendim, işinizde çok başarılısınız.  3 ayda 10kg sonuç aldım. Teşekkür ediyorum

Aydın Keleş

Ben 58 yaşındayım ismim Fatma Kul, Daha önceden çok şey denedim, bir türlü kilo verememiştim. Açıkcası oraya geldiğimde çok inanmamıştım. Murat bey beni ikna etti, şuan çok mutluğum, 2 ay kullandım 10 kilom gitti sayenizde çok teşekkürler. murat bey.

Fatma Kul

 Gerçekten internetden tesadüfü tanıştık,  iyiki de size denk gelmişim,  Murat bey size çok teşekkür ediyorum, 2 ay gibi kısa zamanda 11 kilo verdim 20 cm inceldim.

Ceylan Han

Sporcuyum kilo problemim olmadı, bir sporcu ürünü aldım, takip için sürekli aradılar. çok ilgili insanlar Tavsiye ederim. 

Yavuz Hatimoğlu

Daha önceden kullanmıştım, murat bey tekrar kullanmamı sağladı, harika bir koçluğu var. teşekkürler 3 ayda 16 kilomdan kurtuldum.

Hayriye

Merhabalar, Ben Murat beylerin ofisinin arka sokağında oturuyordum, sürekli geçtiğim bir yerdi görüyordum, ama çok inanmadığım şeylerdi ücretsiz analiz kağıdı dağıtıyorlardı bende aldım, ertesi gün randevu alarak gittim sonuçlar beni çok etkiledi ve murat beyi dinledikten sonra ikna oldum, 120 kiloydum şuan 98 kiloya kadar düştüm. teşekkürler Murat bey. tam 4 ay oldu.

Yüksel Sarıkaya

Herkese selam, ben memurum internetten araştırma yapıyordum, Murat beylerin sitesine girdim, sonra aradım bilgi verdiler şuan çok memnunum tavsiye ederim.

Fatih doğan

Bazı sıkıntılardan dolayı aşırı derecede kilo aldım mahallede ilan dağıtırken tanıştım. ölçüm yaptılar sonrasında başladım, Bana özel bir program hazırladı. 97 kilodan 75 kiloya düştüm. 2 haftadır kilomu koruyorum.  herkese çok teşekkürler.

Hatice yayla

Merhabalar, Arkadaşım tavsiyesi üzerine gittim, 1 ayda 7 kilo vermişti, bende başladım şuan 2 aydır kullanıyorum 14 kilo verdim, devam ediyorum çok teşekkürler.

Yasmin kula